Akcja ulotkowa

Fundacja “Miej Serce”

Masz dobre serce? Pomagaj razem z nami i wysyłajmy listy!

 

rece3

Zapraszamy wszystkich do fantastycznej akcji, mającej na celu pomoc naszym podopiecznym!

Jeśli masz chwilę wolnego czasu w wakacje, nudzisz się po pracy, albo chcesz zrobić coś dobrego w weekend to dobrze trafiłeś!

Chcemy aby ta akcja szerzyła się jak Ice Bucket Challenge, ale bez marnowania wody 😉

Nasza akcja listowa jest skierowana do wszystkich ludzi dobrego serca, wystarczy że pobierzesz sobie najnowszą ulotkę (uwaga druk dwustronny format a5) z profilu jednego z naszych podopiecznych np. Antoś, Bartek, Daniel, MalwinkaMateusz, Elenka, Amelka, Piotrusia czy Szymon i wydrukujesz na zwykłej drukarce np. w domu i spakujesz do koperty, przykleisz znaczek i wyślesz do znajomych, czy rodziny!

Możesz również wrzucić go np. do skrzynki pocztowej sąsiadów, sklepu, czy dowolnej firmy.

Warto do listu dołączyć mały prezent, np. cukierek, czekoladkę, kalendarzyk, obrazek, cokolwiek co przyjdzie Ci na myśl, a sprawi przyjemność darczyńcy!

banerpolska

Kilka listów to za mało? Chcesz się zaangażować jeszcze bardziej?

Zbierz grupę znajomych, kolegów z podwórka, lub całą klasę razem z panią nauczyciel, a może współpracowników z pracy, czy nawet swojego szefa 

Później skontaktuj się z nami, prześlemy Wam większą ilość już gotowych listów na podopiecznego którego chcielibyście wesprzeć i… całą ekipą roznieście listy do skrzynek pocztowych w swojej okolicy!

Możecie je też rozdać na mieście, wręczać kupującym w marketach, rozdawać na parkingach itd. Jest masa możliwości jak dotrzeć do potencjalnych darczyńców w Waszej okolicy, ogranicza was tylko własna pomysłowość!

Zadzwoń lub napisz do nas!

FUNDACJA “MIEJ SERCE”

Informacje dla prasy