Ewelina walczy z cukrzycą.

Podopieczna Fundacji Miej Serce – Ewelina ma 13 lat. Niestety nie może żyć jak zwykła nastolatka, ponieważ cierpi z powodu cukrzycy insulinozależnej, którą zdiagnozowano u niej dwa lata temu.

Gdyby tego było mało, Ewelina zmaga się z niedoczynnością tarczycy. Obie choroby sprawiają, że Nasza podopieczna musi stosować ścisłą dietę oraz regularnie ćwiczyć by utrzymać sprawność fizyczną. Dla nastolatki jest to ogromne zobowiązanie, które wymaga samodyscypliny.

Wizyty u specjalistów, pobyty w szpitalu, badania diagnostyczne oraz leki to tylko niektóre z kosztów, jakie musi ponieść rodzina Eweliny, by dziewczynka była bezpieczna. Dodatkowo z powodu cukrzycy, podopieczna Fundacji Miej Serce musi mieć zakupione paski do gleukometru, insulinę oraz ostrza do nakłuwacza, które są niezbędnymi produktami stosowanymi przy cukrzycy.

Koszty leczenia są spore, a bez nich Ewelina nie może funkcjonować co ważniejsze, nie jest bezpieczna! Prosimy ludzi dobrych serc o wsparcie, które jest niezbędne dla Naszej podopiecznej. By dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Opublikowano: 03-03-20