Kuba pozdrawia z turnusu!

Nasz podopieczny na początku lutego uczestniczył w turnusie rehabilitacyjnym, na którym pracował nad pierwotnymi odruchami, aktywizowaniem mięśni i ścięgien, a przez to pobudzaniem mózgu do efektywniejszej pracy.

Specjaliści podczas terapii stosowali techniki, które pobudzają odpowiednie receptory w ciele Kubusia, aby mógł lepiej odbierać bodźce z otaczającego go świata. Kubie bardzo podobały się zajęcia i bez problemu spędzał na nich kilka godzin dziennie. Ponadto, u naszego podopiecznego nastąpiła duża poprawa w funkcjonowaniu – jest bardziej wyciszony i spokojny oraz nauczył panować się nad emocjami. Dla rodziców Kubusia to duży sukces.

Mamy nadzieję, że osiągnięcia Kuby się utrzymają i jego stan zdrowia będzie ulegał ciągłej poprawie. Aby to się stało, Jakub musi brać udział w kolejnych turnusach oraz zajęciach rehabilitacyjnych.

Bardzo prosimy ludzi dobrych serc o wsparcie Kuby! Jeśli chcesz pomóc, klikjnij w poniższy link i dowiedz się więcej: https://miejserce.pl/podopieczny/10735402/

Opublikowano: 21-02-18