Natan przeszedł zabieg!

Po długim oczekiwaniu na zabieg implantu ślimakowego w końcu się udało. Natanek przeszedł pomyślnie zabieg na prawe ucho i zaczął słyszeć! 

Niestety, po szczegółowych badaniach głowy przed operacją wykryto trzy torbiele, dlatego podopieczny Fundacji Miej Serce musi być nadal pod stałą opieką specjalistów.

Rehabilitacja jest dla Natanka ciężka i bolesna, ale na szczęście przynosi efekty! Maluch potrafi już samodzielnie siedzieć i podnosi się w łóżeczku, a nawet raczkuje! 

Jesteśmy bardzo dumni z Natana, lecz przed nim jeszcze długa droga, aby mógł chodzić. Wymagany jest teraz zakup ortez oraz specjalistycznych butów, by Natan mógł zacząć samodzielnie się poruszać.

Mamy wielką nadzieję, że Nasz podopieczny przezwycięży każdy napotkany na swej drodze problem i będzie mógł cieszyć się dzieciństwem tak jak jego rówieśnicy. Aby tak się stało potrzebne są środki na jego rehabilitacje i sprzęt. Jeśli chcesz pomóc, kliknij tutaj i wybierz jedną z form wsparcia: https://miejserce.pl/podopieczny/10790602/

Opublikowano: 15-03-19