łukasz sraga
Subkonto nr: 101031002
wiek: 13 lat

O mnie

Witam.Mam na imię Łukasz nie dawno zdiagnozowano u mnie Autyzm wysoko-funkcjonujący oraz zaburzenia hiperkinetyczne. Oprócz tego mam padaczkę już bez napadów, wadę neurorozwojową mózgu, torbiel neuroglejową w prawym płacie czołowym w obserwacji MR, zaburzenia SI oraz osłabione napięcie mięśniowe, oraz upośledzenie w stopniu lekkim.

Jestem bardzo pogodnym chłopcem. Z powodu moich schorzeń uczyłem się w domu, bo w szkole sobie nie radziłem,ale teraz chodzę już do szkoły. Bardzo się staram iść do przodu, ale to dla mnie bardzo trudne. Jestem mało wytrwały w tym co robię, ale pomimo trudu staram się jak mogę. Moja kochana mama bardzo mnie wspiera i motywuje oraz mój wspaniały przyjaciel Leoś. Bardzo go kocham.
Łukaszek bardzo się stara żyć według zasad,ale  to dla niego jest bardzo trudne dlatego jest objęty psychoterapią. Uczęszcza na rehabilitację SI oraz rehabilitację ruchową oraz basen. Jest pod opieką rehabilitanta. Jest również pod opieką , neurologa, neurochirurga oraz psychiatry. Łukaszek co rok albo co półtora roku przebywa na oddziale w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach Ligocie - ponieważ musi mieć kontrolne MR głowy. Bardzo dziękujemy w imieniu moim i mojego synka za każdą okazaną pomoc. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: łukasz sraga - Subkonto nr 101031002

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
łukasz sraga