zuzanna ostrowska
Subkonto nr: 101134402
wiek: 6 lat

O mnie

Cześć! Nazywam się Zuzia. Urodziłam się 8. marca 2015 roku.

Urodziłam się z toxoplazmozą wrodzoną i toxoplazmozą oczną. Niestety do tego mam niewielkie wodogłowie nieaktywne i cechy niedokrwienne mózgu 🙁 pod koniec 2017 roku zdiagnozowano u mnie również padaczkę. Mam troszkę problemów z oczkami, bo są spore blizny na siatkówce na dnie oka 🙁 w kolejnych badaniach i tomografach pokazały się zwapnienia w korze mózgowej moje jedno oczko jest nie widome niestety nie da się jego uratować 🙁 na pierwszy rzut oka ze mną jest wszystko okej ale niestety mam sporo problemów z ogólnym rozwojem intelektualnym. Potrzebuję bardzo dużo wsparcia rozwoju aby było ze mną wszystko dobrze teraz przy zamknięciu przedszkola znów zaczynam się opóźniać z wymową z którą i tak mam trochę problemów potrzebuje ciągłego wsparcia neurologoledy pedagoda i wielu innych specjalistów bez tego mój rozwój zamiast iść do przodu jak normalnego dziecka się opóźnia coraz bardziej...

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: zuzanna ostrowska - Subkonto nr 101134402

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
zuzanna ostrowska