jakub krzyszkowski
Subkonto nr: 101144302
wiek: 9 lat

O mnie

Witam, jestem Kubuś. Urodziłem się z porażeniem nerwu splotu barkowego lewego, zamartwicą średnią, krwawieniem sródczaszkowym, zmagam się z Zespołem Aspergera, astmą, alergią, problemami z serduszkiem, wadą postawy. Moja lewa nóżka jest krótsza o 1 cm, kręgosłup jest skrzywiony oraz zmagam się z zaparciami.

Mama wychowuje mnie sama, wymagam stałej opieki specjalistycznej (ortopedycznej, kardiologicznej, alergologicznej, neurologicznej, gastrologicznej, psychicznej). Wizyty odbywają się w całej Polsce, a mama szuka dla mnie jak najlepszych specjalistów. Niestety wyjazdy na takie konsultacje są kosztowne. Urodziłem się w 2012 roku, chodzę do przedszkola integracyjnego i na razie tam zostaję, bo nie jestem gotowy by iść do szkoły. Wymagam opieki, uczęszczam na terapię wwr, Si, do logopedy i na fizjoterapię, ale to jest wszystko za mało, bym mógł normalnie funkcjonować. Niestety dodatkowe zajęcia są bardzo kosztowne i nie stać moją mamę na nie...

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: jakub krzyszkowski - Subkonto nr 101144302

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
jakub krzyszkowski