Fundacja Miej Serce

przedstawia:

Grzegorz Stuchlik

Subkonto nr: 101172302

Krótko o mnie...

Cześć, jestem Grześ. Mam 11 lat. Od ponad dwóch lat zmagam się z cukrzycą insulinozależną typu 1, która będzie mi towarzyszyć już do końca życia. Moją pasją jest piłka nożna.

Trochę więcej o mnie...

Grzegorz choruje na cukrzycę insulinozależną typu 1 oraz astmę o podłożu alergicznym. Uwielbia sport. Od 7 lat trenuje piłkę nożną i interesuje go wszystko co jest z tą dyscypliną sportu związane. Naszym celem i marzeniem jest to, żeby Grzesiu nie musiał rezygnować ze swojej pasji, którą jest piłka nożna, a także to, żeby mógł cieszyć się życiem jak jego rówieśnicy. Kochani dzięki Waszemu wsparciu, udało się zebrać potrzebną kwotę na pompę dla Grzesia. Wszystko udało się w tak krótkim czasie - DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA! Od sierpnia 2018 roku Grześ ma nową pompę i jest nam naprawdę o wiele łatwiej zmagać się z chorobą na co dzień. Grześ czuje się bezpieczniej, po tym wszystkim co wcześniej przeszedł. Pompa zapewnia stałą kontrolę poziomu glikemii i szybko nas informuje jeśli coś się dzieje. Wraz z Grzesiem mamy nadal gorącą prośbę do Was. Jeśli tylko macie taką możliwość prosimy o dalsze wsparcie finansowe w postaci darowizn przekazanych na subkonto Grzesia lub przekazanie 1% podatku, gdyż miesięczne utrzymanie pompy nie jest w całości refundowane przez NFZ, a nie są to niestety małe kwoty. Pozdrawiamy wszystkich gorąco, tych którzy już nas wsparli oraz wszystkich, którzy zdecydują się nam pomóc.

Jak można mi pomóc...

Wpłata bezpośrednio na konto

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie) lub korzystając z bezpiecznej płatności online.

W celu przekazania wsparcia nalezy dokonac przelewu bankowego na ponizsze dane:

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Wpłata z wykorzystaniem płatności online

Darowiznę można przekazać również w bardzo prosty i bezpieczny sposób, korzystając z płatności online.Podaj tylko kwotę jaką chcesz przekazać i zrealizuj płatność.

Paypal

Dotpay

Przekaż 1% swojego podatku

Możesz również mi pomóc przekazując 1% swojego podatku przy okazji rocznego rozliczenia z Urzędem Skarbowym.

Kto może przekazać 1%?

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi zasadami 1% na rzecz OPP (Organizacji Pożytku Publicznego) mogą przekazać:

  • płatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych
  • płatnicy podatku liniowego
  • ryczałtowcy
  • osoby uzyskujące dochody z rynków finansowych
  • osoby uzyskujące dochody z rynku nieruchomości

Generalnie taką możliwość mają wszyscy, wypełniający PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38.

Jak przekazać 1% podatku ?

Krok 1 Oblicz podatek należy wobec Urzędu Skarbowego, wypełniając odpowiednie dla siebie zeznanie PIT

Krok 2 Wypełnij rubrykę WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP).
W tej rubryce wpisz następujące dane:

  • Numer KRS: 0000368135
  • Wnioskowana kwota: kwota, którą chcemy przekazać na rzecz organizacji, wnioskowana kwota nie może przekraczać 1% kwoty podatku należnego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

Krok 3 W rubryce INFORMACJĘ UZUPEŁNIAJĄCE koniecznie wypełnij pole Cel szczegółowy. Wpisz tam moje nazwisko oraz numer subkonta.

Krok 4 Złóż PIT do 30 kwietnia, 1% podatku na konto Fundacji przekaże Urząd Skarbowy.

Na sam koniec...

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i prosze o dalszą pamięć o mnie :-)

Pozniżej mogą Państwo znaleźć moją ulotkę do pobrania.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Grzegorz Stuchlik