grzegorz stuchlik
Subkonto nr: 101172302
wiek: 13 lat

O mnie

Cześć, jestem Grześ. Mam 12 lat. Od prawie czterech lat zmagam się z cukrzycą insulinozależną typu 1, która będzie mi towarzyszyć już do końca życia. Moją pasją jest piłka nożna.

Grzegorz choruje na cukrzycę insulinozależną typu 1 oraz astmę o podłożu alergicznym.
Uwielbia sport. Od 8 lat trenuje piłkę nożną i interesuje go wszystko co jest z tą dyscypliną sportu związane. Naszym celem i marzeniem jest to, żeby Grzesiu nie musiał rezygnować ze swojej pasji, którą jest piłka nożna, a także to, żeby mógł cieszyć się życiem jak jego rówieśnicy.
Kochani dzięki Waszemu wsparciu, udało się zebrać potrzebną kwotę na pompę dla Grzesia. Wszystko udało się w tak krótkim czasie - DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!
Od sierpnia 2018 roku Grześ ma nową pompę i jest nam naprawdę o wiele łatwiej zmagać się z chorobą na co dzień. Grześ czuje się bezpieczniej, po tym wszystkim co wcześniej przeszedł. Pompa zapewnia stałą kontrolę poziomu glikemii i szybko nas informuje jeśli coś się dzieje.
Wraz z Grzesiem mamy nadal gorącą prośbę do Was. Jeśli tylko macie taką możliwość prosimy o dalsze wsparcie finansowe w postaci darowizn przekazanych na subkonto Grzesia lub przekazanie 1% podatku, gdyż miesięczne utrzymanie pompy nie jest w całości refundowane przez NFZ, a nie są to niestety małe kwoty.
Pozdrawiamy wszystkich gorąco, tych którzy już nas wsparli oraz wszystkich, którzy zdecydują się nam pomóc.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: grzegorz stuchlik - Subkonto nr 101172302

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
grzegorz stuchlik