szymon lach
Subkonto nr: 101197802
wiek: 4 latka

O mnie

Szymon ma wadę wrodzoną prawego podudzia. Prawdopodobnie jest to guz naczyniowy.

Od urodzenia twierdzono, że to tylko naczyniak, lecz po miesiącu zaczął puchnąć. Ze szpitala w Zielonej Górze po tygodniu z zastrzykami przeciwzakrzepowymi odesłano nas do Wrocławia. Tam też pierwszy raz widzieli taki przypadek. Nóżka z naczyniakiem cały czas puchła, a my za każdym razem trafialiśmy na ostry dyżur i jedyne co zabija opuchliznę to sterydy. Mieliśmy tomografy komputerowe i rezonans magnetyczny, ale diagnozy pewnej nie ma. Na szczęście jesteśmy już bez sterydów i propranololu. Nosimy opaskę uciskową na nóżkę, którą musimy zmieniać co 3 miesiące (jest ona bardzo kosztowna) i Szymonek dostaje zastrzyki przeciwzakrzepowe. Jesteśmy w trakcie badań genetycznych żeby doszukać się co naszemu synowi dolega. Szymon jest pod stałą opieka chirurga dziecięcego, onkologa i hematologa. Bardzo dziękujemy za wszystkim za każdą złotówkę i prosimy o dalsze wsparcie.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: szymon lach - Subkonto nr 101197802

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
szymon lach