agata honisz

Subkonto nr: 101200902
wiek: 4 latka

O mnie

Cześć, jestem Agata i miałam urodzić się zdrowa, a ciąża mojej mamy przebiegała prawidłowo. Mimo to, urodziłam się w ciężkiej zamartwicy urodzeniowej, z encefalopatią niedotleniowo-niedokrwienną oraz przewlekłą niewydolnością oddechową. Po narodzinach byłam przewieziona karetką do szpitala w Zabrzu. Tam byłam trzy dni w hipotermii kontrolowanej. Lekarze ciężko walczyli o moje życie. Spędziłam tam 16 dni. Zostałam przewieziona no oddział intensywnej terapii dziecięcej w Jastrzębiu Zdroju, gdzie lekarze kontynuowali leczenie.

W tej chwili jestem po zabiegu tracheostomii, którą miałam w Chorzowie oraz po zabiegu implantacji PEG, którą miałam w Katowicach. Mam również padaczkę lekooporną. 14.06.2018r. zostałam wypisana z szpitala do domu w którym czekała na mnie moja mama, tata oraz siostra, która zobaczyła mnie po raz pierwszy. Do domu przywiozła mnie karetka, gdyż mój stan zdrowia nie pozwalał aby rodzice mogli mnie odebrać. W chwili obecnej jestem na wentylacji domowej. Niestety nie potrafię zamykać oczu, dlatego potrzebuję stałego zakupu komór wilgotnych na moje oczka. Potrzebuję także rehabilitacji.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: agata honisz - Subkonto nr 101200902

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
agata honisz