adrian burhała
Subkonto nr: 101202102
wiek: 9 lat

O mnie

Jestem Adrian. Urodziłem się 08.11.2012 w 40. tygodniu ciąży mając 47 cm długości i 2380 g.oraz z naczyniakami płaskimi na powiece oraz z tyłu główki. Jestem wesołym chłopczykiem.

Choruję na atopowe zapalenie skóry, afazję, obniżone napięcie mięśniowe, małogłowie, niskorosłość. Mam też wadę wzroku (+3,0), bradykardię i wadę postawy.
Jestem pod opieką wielu specjalistów: neurologa, kardiologa, laryngologa, poradni wad postawy, alergologa, okulisty, genetyka oraz czeka mnie jeszcze wizyta w poradni rehabilitacyjnej oraz gastroenterologicznej oraz czekają mnie badania genetyczne. W grupie przedszkolnej jestem bardzo wycofany. Nie potrafię w grupie wykonać zadań poleconych przez nauczyciela. Potrzebuję indywidualnego podejścia. Mamusia bardzo się stara żeby mi pomóc. Zaczęliśmy prywatną terapię SI (jest lepiej), ale wszystko jest kosztowne.
Zbieramy pieniążki na terapie, rehabilitacje i leki, które są drogie przy atopowym zapaleniu skóry.

Mamy nadzieję, że dzięki pomocy życzliwych ludzi uda się pomóc naszemu dziecku.

Pozdrawiamy Adrianek z mamusią.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: adrian burhała - Subkonto nr 101202102

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
adrian burhała