faustyna burchacka
Subkonto nr: 101279202
wiek: 12 lat

O mnie

Faustynka urodziła się w 26 tc (ciąża bliźniacza) z wagą 500 g, 1 pkt apgar w zamartwicy.

Jestem mamą Faustynki. Stysia urodziła się w 26 tc (ciąża bliźniacza) z wagą 500g, 1 pkt Apgar w ciężkiej zamartwicy. Przeszła bardzo dużo: laseroterapie, IVH II stopnia, niewydolność oddechową, dysplazje oskrzelowo-płucną, hiperglikemię, zakażenie uogólnione i wiele innych. Faustynka ma stwierdzone porażenie połowicze prawostronne, padaczkę, opóźniony rozwój psychoruchowy, uszkodzenie móżdżku, nie mówi (kilka prostych wyrazów), ma problemy z koordynacją ruchową. Znalazł się lekarz, który podejmie się leczenia Faustynki, jest to dla niej wielka i być może jedna szansa na to, żeby mogła być zdrowa jak jej siostrzyczki i braciszek. Leczenie jest bardzo kosztowne ponieważ jest to prywatna klinika w Polsce, pieniądze będą przeznaczane na leczenie i rehabilitacje córki. Jest to dla nas bardzo ważne, jako rodzice chcemy dla niej wszystkiego co najlepsze. Faustynka bardzo chce być zdrowa, a my z całego serca prosimy o pomoc.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: faustyna burchacka - Subkonto nr 101279202

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
faustyna burchacka