igor turoń
Subkonto nr: 101608002
wiek: 2 latka

O mnie

Mam na imię Igor. Jestem skrajnym wcześniakiem z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Urodziłem się 6 stycznia 2019 roku. Jestem wcześniakiem z 27 tygodnia ciąży. W pierwszej dobie mojego życia doszło u mnie do krwawienia dokomorowego. W następstwie krwawienia stwierdzono u mnie mózgowe porażenie dziecięce. Walkę o życie wygrałem, teraz walczę o sprawność. Mimo rehabilitacji kilka razy dziennie, jestem pogodnym i wesołym chłopcem. Uwielbiam się bawić i uczyć nowych rzeczy. Nie mogę doczekać się kiedy usiądę i zacznę chodzić.

Stan na dzień 08.01.2021r.
Niedawno skończyłem dwa latka! Na początku chciałbym podziękować wszystkim darczyńcom za piękne prezenty i kartki, a w szczególności za każdą wpłatę. To dzięki Waszym wpłatom mogę chodzić na rehabilitację, której tak bardzo potrzebuję. Zastanawiacie się pewnie co u mnie słychać? Małymi krokami idę do przodu. Ćwiczę z ,,ciocią" Dorotą (rehabilitantką) stanie, podciąganie, czworaki, a także siady i idzie mi naprawdę coraz lepiej. Mama mówi, że przed nami jeszcze długa droga, ale dzięki Wam mam szansę ją pokonać za co jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: igor turoń - Subkonto nr 101608002

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
igor turoń