Fundacja Miej Serce

przedstawia:

Anastazja Łukasiewicz

Subkonto nr: 101725502

Krótko o mnie...

Cześć ciocie i wujki, jestem Anastazja. Urodziłam się 19. listopada 2019 roku. Cała ciąża przebiegała książkowo, aż do momentu ostatnich badań prenatalnych w 30 tygodniu. Wtedy okazało się, że nasza córeczka jest chora - to był szok, niedowierzanie jak to możliwe... Anastazja miała wadę wrodzoną - zarośnięta dwunastnice plus trzustkę obrączkowatą. W 34 tygodniu trafiliśmy do szpitala, przez to że Anastazja miała agenezję dwunastnicy nie połykała wód płodowych - ja miałam za to ogromny brzuch, jakbym miała zaraz wybuchnąć. Przeprowadzili mi 4 zabiegi amnioredukcji ściągania wód - razem 4750ml płynów. Tak udało nam się dotrwać do 37 tygodnia i przyszła na świat nasza córeczka :)

Trochę więcej o mnie...

Podczas porodu wyszło, że ma zdeformowaną główkę - będzie wymagać operacji, ma także agenezję ciałka modzelowatego... w drugiej dobie życia przeszła operację na brzuszku, która nie przyniosła efektów... takie operacje były trzy, jak to mówią do trzech razy sztuka :). Od urodzenia "mieszkałam" z małą w szpitalu... wyszłyśmy dokładnie w jej 3 miesiące. Kolejne wizyty u specjalistów nie przynosiły lepszych wieści. Szwy czaszkowe w główce Anastazjii były zrośnięte w związku z czym należało założyć dystruktory naczaszkowe. Operacja odbyła się w Olsztynie gdzie dziewczyny spędziły tydzień. Kolejna operacja planowana jest na luty 2021. Anastazja jest również pod opieką wielu specjalistów: neurochirurg, neurolog, gastroenterolog, okulista, laryngolog, neurologopeda, fizjoterapeuta. Chcielibyśmy, żeby Anastazja w przyszłości była osobą samodzielną, potrafiącą radzić sobie z codziennymi czynnościami zarówno w domu, jak i w szkole wśród rówieśników.

Jak można mi pomóc...

Wpłata bezpośrednio na konto

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie) lub korzystając z bezpiecznej płatności online.

W celu przekazania wsparcia nalezy dokonac przelewu bankowego na ponizsze dane:

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Wpłata z wykorzystaniem płatności online

Darowiznę można przekazać również w bardzo prosty i bezpieczny sposób, korzystając z płatności online.Podaj tylko kwotę jaką chcesz przekazać i zrealizuj płatność.

Paypal

Dotpay

Przekaż 1% swojego podatku

Możesz również mi pomóc przekazując 1% swojego podatku przy okazji rocznego rozliczenia z Urzędem Skarbowym.

Kto może przekazać 1%?

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi zasadami 1% na rzecz OPP (Organizacji Pożytku Publicznego) mogą przekazać:

  • płatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych
  • płatnicy podatku liniowego
  • ryczałtowcy
  • osoby uzyskujące dochody z rynków finansowych
  • osoby uzyskujące dochody z rynku nieruchomości

Generalnie taką możliwość mają wszyscy, wypełniający PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38.

Jak przekazać 1% podatku ?

Krok 1 Oblicz podatek należy wobec Urzędu Skarbowego, wypełniając odpowiednie dla siebie zeznanie PIT

Krok 2 Wypełnij rubrykę WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP).
W tej rubryce wpisz następujące dane:

  • Numer KRS: 0000368135
  • Wnioskowana kwota: kwota, którą chcemy przekazać na rzecz organizacji, wnioskowana kwota nie może przekraczać 1% kwoty podatku należnego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

Krok 3 W rubryce INFORMACJĘ UZUPEŁNIAJĄCE koniecznie wypełnij pole Cel szczegółowy. Wpisz tam moje nazwisko oraz numer subkonta.

Krok 4 Złóż PIT do 30 kwietnia, 1% podatku na konto Fundacji przekaże Urząd Skarbowy.

Na sam koniec...

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i prosze o dalszą pamięć o mnie :-)

Pozniżej mogą Państwo znaleźć moją ulotkę do pobrania.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Anastazja Łukasiewicz