antoni stanisław kazanecki

Subkonto nr: 101971202
wiek: 13 lat

O mnie

Choruję na padaczkę, mam tętniaka tętnicy szyjnej, kinkinga obu tętnic, małogłowie, torbiel szyszynki, stopy płasko koślawe, niepełnosprawność sprzężoną. Jestem niepełnosprawny w stopniu lekkim, mam spektrum autyzmu.

Krótko przed porodem, jeszcze w brzuszku mamy miałem wylew krwi do mózgu, prawdopodobnie to spowodowało u mnie wszystkie te choroby. Choroba żył, Kinking, prawdopodobnie doprowadzi do pojawienia się kolejnych tętniaków w głowie... Potrzebuję rehabilitacji, leków, ciągłych wizyt u lekarzy. Niedawno miałem operację ucha (perforacja błony bębenkowej), teraz czeka mnie usunięcie migdałków. Lekarze boją się mnie operować, ze względu na tętniaka, którego mam w głowie. Jest zagrożenie zdrowia i życia... Ponadto niedowidzę, mam astygmatyzm. Mam chore nóżki, bardzo ciężko mi chodzić, bo nie bolą. Miałem ortezy, ale są już za małe... Proszę, pomóżcie mi w dalszym leczeniu...

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: antoni stanisław kazanecki - Subkonto nr 101971202

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
antoni stanisław kazanecki