wiktor kozłowski

Subkonto nr: 102054802
wiek: 2 latka

O mnie

Edit 03.07.2021 : Zapisałem się na rehabilitacje, dziś miałem pierwszy dzień, okazało się, ze będę uczestniczył do Poradni psychologiczno-pedagogicznej w Olsztynie, w tej samej placówce w której mam rehabilitacje, a to wszytko dzięki mojej siostrze, która rozmawiała z Panią dyrektor i znaleźli mi szybki termin. Od 6.08.2021 mam mieć rehabilitacje co drugi dzień, mamy sukces. 12 sierpnia 2021 równez, mam prywatna wizytę u Pani doktor w Gdańsku, wtedy okaże się kiedy dostanę hormon wzrostu. Cześć jestem Wiktor,

Od tego roku (2021) została u mnie stwierdzona wada genetyczna Pradera-Wiliego (PWS) potocznie zwana chorobą wiecznego głodu. Jest to bardzo rzadki zespół, który ujawnia się raz na 20 000 noworodków obydwojga płci. Spowodowana jest aberracja chromosonalną (genu 15). 

Mam również stwierdzona niedoczynność tarczycy. Gdy moja mama czy rodzeństwo dowiedzieli się o mojej chorobie świat się nam zawalił, nie wiedzieliśmy co robić, jak z tym funkcjonować, ponieważ lekarze nam nic nie mówili, dowiedzieliśmy się więcej gdy trafiliśmy do grupy Praderków. 

Potrzebuję stałej rehabilitacji, która nie zawsze jest możliwa z NFZ, jestem pod opieką dietetyka, ponieważ muszę przyjąć hormon wzrostu, na który jeszcze czekam, od września również będę uczestniczył do Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej, do której mam 44 km i będę musiał być w niej raz w tygodniu, pewnie na mojej drodze stanie jeszcze więcej lekarzy. 

A ogromnym marzeniem mojej rodziny jest to, abym mógł żyć normalnie jak inne, zdrowe dzieci.

Zawracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc, za którą serdecznie dziękujemy. Każda złotówka zostanie przekazana na leczenie, rehabilitacje, opiekę specjalistycznych lekarzy, środki medyczne, które będę potrzebował, a także na poprawę jakości życia. 

Bardzo dziękujemy za Państwa pomoc.

Wiktor z rodziną. 

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: wiktor kozłowski - Subkonto nr 102054802

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
wiktor kozłowski