lena białecka

Subkonto nr: 102058002
wiek: 16 lat

O mnie

Mam na imię Lena, urodziłam się 15. stycznia 2007 roku. Chorowałam na schyłkową niewydolność nerek, a obecnie od 30 listopada 2022 roku jestem po przeszczepie nerki. Operacja trwała 6 godzin. We wczesnym dzieciństwie przeszłam operację usunięcia przepukliny oponowo rdzeniowej w okolicy szyjnej. Mam pęcherz neurogenny, muszę być cewnikowania co trzy godziny z przerwą 6-godziną w nocy, jelito neurogenne, codziennie muszę przyjmować masę leków, teraz też doszły leki imunosupresyjne, które sporo kosztują moją rodzinę. Po przeszczepie muszę być co tydzień na kontroli w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesie z powodu zagrożenia odrzutu nerki. Po złamaniu kości udowej co miesiąc kontrola u ortopedy. Bardzo proszę państwa o pomoc, bym mogła kontynuować leczenie. Potrzebuję na to środków finansowych, których moja rodzina nie ma. Z góry bardzo dziękuję i będę niezmiernie wdzięczna za każdą złotówkę wpłaconą na moje leczenie. Pozdrawiam serdecznie, Lena.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: lena białecka - Subkonto nr 102058002

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
lena białecka