marta puzinowska

Subkonto nr: 102058702
wiek: 16 lat

O mnie

Moja córeczka Marta urodziła się 7. lutego 2005 roku i od 4 roku życia zmaga się z niepełnosprawnością. Ma cukrzycę, tachykardie blok I stopnia, nadciśnienie samoiatne, miała padaczkę, ma migreny, astmę oraz zaburzenia emocjonalne znacznego stopnia, autyzm, aspergera, zaburzenia psychotyczne, lękowe a od roku najgorsze tj. zaburzenia dysocjacyjne w postaci codziennych napadów drgawek, co uniemożliwia jej funkcjonowanie oraz tężyczkę.

Potrzebuje psychoterapii, licznych wizyt lekarskich w całej Polsce. Ostatnio była hospitalizowana przez cały miesiąc na oddziale psychiatrii dziecięcej ICZD w Warszawie, przez co byłam zmuszona tam zamieszkać, co generowało ogromne koszty. W 2021 roku była kilkanaście hospitalizowana na terenie całego kraju. Marta wymaga wielu leków i psychoterapii, która jest szalenie droga i ma ją zaleconą na przynajmniej dwa lata! A wszystko tylko prywatnie, bo psychiatria dziecięca jest w opłakanym stanie i o czymś takim na NFZ nie ma mowy. Ma też dyskalkulię i dysleksję, więc wymaga korepetycji, a bardziej pomocy. Ma też depresję, czasami bardzo silną i nie mogę zostawić jej samej w domu, więc iść do pracy, a z ukończeniem 16 lat cudownie ozdrowiała otrzymując stopień lekki niepełnosprawności, co pozbawiło nas świadczeń. Błagam o pomoc.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: marta puzinowska - Subkonto nr 102058702

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
marta puzinowska