dominika lisowska

Subkonto nr: 102058802
wiek: 5 miesięcy

O mnie

Zwracam się z prośbą o pomoc dla naszej córki Dominiki. Dominika urodziła się z ciężką wadą serca i w trzeciej dobie życia miała już operację serca, następnie miała zakładany balonik na rozszerzenie żył oraz miała przetaczaną krew.

Obecnie przebywa w szpitalu w Gdańsku, była też w Toruniu, ale musiała wrócić do Gdańska, gdzie leży pod respiratorem, ponieważ ma problemy z oddychaniem. My jako rodzice Dominiki jeździmy do niej do Gdańska żeby zawieźć pampersy, chusteczki higieniczne, oliwki i szampon, ale koszty dojazdu są drogie. W przyszłości Dominika będzie potrzebowała także rehabilitacji oraz sprzętu, który pozwoli jej na codzienne funkcjonowanie. 

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: dominika lisowska - Subkonto nr 102058802

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
dominika lisowska