kacper baranowski

Subkonto nr: 102069502
wiek: 13 lat

O mnie

Urodziłem się w 2008 r. Na co dzień staram się być grzecznym chłopcem. Cierpię na afazję czuciowo-ruchową z zaburzeniami na tle nerwicowym, co wpływa na mój codzienny tryb życia. Niestety bardzo szybko się denerwuję, a wtedy mój język się plącze.

Uczę się w szkole w klasie 7. Niestety najgorzej mi idzie z językiem polskim, ale wspiera mnie tam nauczyciel wspomagający.

Od 4-ego roku życia jestem pod opieką Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Współpracuję z różnymi specjalistami: neurologopedą i psychologiem. Uczęszczam również na kontrole do psychiatry i neurologa. Od 3-ej klasy jestem na tabletkach, które ułatwiają mi życie.

Odbyłem już sporo badań, na których dałem radę, chociaż tak naprawdę bardzo bałem się (rezonans mózgu oraz EEG głowy). Często potykam się i  doświadczyłem także poważnego złamania przedramienia. W chwili obecnej złożona jest dwoma prętami. Czekam w kolejce na wyciągnięcie drutów. Jestem także bardzo wrażliwy na kolorowe świata i wysokość, grozi niestety u mnie wtedy utrata przytomności.

Dziękuję wszystkim za wspieranie mojej edukacji, a w przyszłości powiem Wam w tajemnicy: chciałbym ukończyć szkołę mundurową :-)

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: kacper baranowski - Subkonto nr 102069502

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
kacper baranowski