dawid górzyński

Subkonto nr: 102071302
wiek: 16 lat

O mnie

Kiedyś był całkiem normalnym dzieckiem, nic nie wskazywało że tkwi we mnie potwór. Choroba czaiła się i powoli zabierała mu jakieś umiejętności. W wieku 6 lat został zdiagnozowany i zapadł wyrok: dystrofia mięśniowa Duschenna. To nieodwracalny zanik mięśni. W wieku 6 lat zaczęła się walka z czasem, aby zatrzymać tego potwora. W wieku 11 lat syn przestał chodzić i znając postęp choroby i jej etapy ten moment był równy z tym, jaki przeżywałam podczas diagnozy syna. Walka z  czasem cały czas  trwa, aktywna rehabilitacja i kosztowne turnusy rehabilitacyjne pozwalają mu z nami być. Zwracam się z prośbą do ludzi dobrej woli o wsparcie z tą nierówna walka o lepsze jutro...

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: dawid górzyński - Subkonto nr 102071302

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
dawid górzyński