adam pręciuk

Subkonto nr: 102071602
wiek: 14 lat

O mnie

Dzień dobry. Jestem Adam, mam 14 lat i chodzę do 8 klasy. Jako maluch rozwijałem się na pozór w sposób prawidłowy. Jednak w wieku przedszkolnym zaobserwowano u mnie trudności w kontaktach z rówieśnikami, podejmowaniu aktywności w zabawie i pracy przedszkolaka.

Przeszedłem długą drogę, w wyniku szeregu badań i konsultacji u kilku specjalistów zdiagnozowano u mnie zaburzenia ze spektrum autyzmu. Od dłuższego czasu uczęszczam na terapię neurologopedyczną, psychologiczną, integracji sensorycznej oraz na trening umiejętności społecznych. Terapia pomaga mi w moich problemach z koncentracją, emocjami i nawiązywaniu kontaktów społecznych. Ogromnym wparciem dla mnie są turnusy rehabilitacyjne. Wszystkie te zajęcia przynoszą dobre efekty są jednak bardzo kosztowne.

Bardzo chciałbym nauczyć się samodzielnie funkcjonować w świecie, który postrzegam, odbieram i rozumiem inaczej niż moi rówieśnicy. Każdy najmniejszy sukces napawa mnie i moich najbliższych optymizmem. Wiem, że przede mną długa droga ale się nie poddaję.

Wierzę, że Państwa wsparcie pomoże sfinansować chociażby część kosztów związanych z moją terapią dzięki czemu w przyszłości będę mógł funkcjonować samodzielnie . Z góry dziękuję Wszystkim, którzy zdecydują się na oddanie dla mnie swojego 1 %, abym mógł się dalej rozwijać i cieszyć każdym dniem.

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: adam pręciuk - Subkonto nr 102071602

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
adam pręciuk