norbert kasprzak

Subkonto nr: 102072102
wiek: 15 lat

O mnie

Jestem Norbert Kasprzak, urodziłem się 30.06.2007 roku w Poznaniu. Gdy miałem 4 miesiące często miałem ataki astmy i alergii. Przez to często miałem nebulizację i leki na te choroby. Niestety gdy się choroby nasilały strasznie męczył mnie kaszel, co doprowadzało do częstych wymiotów. Gdy miałem niecałe pół roku choroba się nasiliła i byłem na lekach sterydowych. Wtedy trafiliśmy do wspaniałego lekarza, dzięki niemu jestem dzisiaj z Wami - on uratował mi życie. Gdy miałem dwa lata zacząłem chodzić ma palcach, często się przewracałem. Wtedy trafiłem do neurologa - byłem 3 razy w szpitalu na oddziale neurologicznym i stwierdzono i mnie zespół piramidowy prawostronny. Chodziłem na rehabilitacje, lecz niestety nie było żadnej poprawy, tylko z czasem gorzej. Wtedy trafiliśmy do Profesora Józwiaka i okazało się, że jest potrzebna operacja. Niestety na NFZ trzeba było czekać bardzo długo i zaczęliśmy zbierać na operację. We wrześniu 2021 miałem operację, która przebiegła pomyślnie. Podczas operacji miałem brany wycinek z kręgosłupa i po 6 miesiącach przyszły wyniki i jak się okazało zostało stwierdzone ze mam neuropatię obwodową, prawą nóżkę mam chudszą i delikatnie krótszą. Niestety po operacji jedyną wadą jaka została to nie bardzo mogę biegać i dlatego nie bardzo lubię lekcje W-F. Przez neuropatię obwodową potrzebna jest rehabilitacja i ćwiczenia. Niestety to wszystko kosztuje jak i leki, wizyty oraz rehabilitacja i inne rzeczy.

Więc kochani, bardzo proszę o 1% z podatku i pomoc. Bardzo Wam dziękujemy 😊❤

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: norbert kasprzak - Subkonto nr 102072102

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
norbert kasprzak