nadia chwała

Subkonto nr: 102080102
wiek: 7 lat

O mnie

Dzień dobry. Moja córeczka Nadia urodziła się 3 lipca w 2015 roku. Razem z mężem czekaliśmy na nią bardzo ponieważ miałam problemy z zajściem w ciążę, a Nadusia jest naszym 1 dzieckiem. W dniu w którym dowiedziałam się, że jestem w ciąży był naszym najszczęśliwszym dniem. Córka urodziła się zdrowa - 10 pkt w skali Apgar. Pierwsze problemy zaczęły się już od okresu niemowlęcego, kiedy córka miała obniżone napięcie mięśniowe. Później doszły problemy z komunikowaniem się - była wyobcowana, nie chciała bawić się z dziećmi, wręcz płakała jak je widziała, doszła wybiórczość pokarmowa, córka jadła tylko 2 rzeczy w ciągu dnia, nigdy nie mogła się ubrudzić, nie lubiła dotykać, przytulać. Nie było z nią kontaktu wzrokowego, pojawiły się liczne echolalie. Nie mogłam nigdy zostawić jej z babcią, zawsze wszędzie musiałam być, bo inaczej córka wpadała w straszny lęk i płacz. Jako rodzic podejrzewałam, że córka nie jest jak inne dzieci że odbiega zachowaniem. Długo nie mogłam pogodzić się z diagnozą: Zespół Aspergera. Teraz dzięki terapii sensorycznej, psychologicznej, fizjoterapeutycznej, hipoterapii, dogoterapii, osteopacie, kształceniu specjalnym i wwr córka otwiera się na świat, jednak jest to ciągła terapia, a za tym idą duże koszty - wyjazdy do specjalistów tj. neurolog, psychiatra, psycholog, logopeda, osteopata. Są to duże koszty jednak wierzę, że dzięki pomocy ludzi z wielkim sercem uda mi się pomóc mojej córce. Dziękuję ❤

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: nadia chwała - Subkonto nr 102080102

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
nadia chwała