olaf lipiarz

Subkonto nr: 102080902
wiek: 4 latka

O mnie

Olafek urodził się 14 lipca 2017 roku. Stwierdzono u niego autyzm dziecięcy. Największym moim marzeniem jest to, żeby kiedyś usłyszeć słowo "mamo" z jego ust. Niestety  nie mówi, nie posługuje się również gestami, więc komunikacja jest dużym problemem. Cały czas pracujemy nad tym, by się to zmieniło przez: rehabilitacje z logopedą i neurologopedą. Jako autysta ma dużą wybiórczość pokarmową - z czym również walczymy na terapii żywienia. Obniżone napięcie mięśniowe oraz zaburzenia czucia głębokiego wymagają rehabilitacji i ciągłych ćwiczeń. Dlatego kilka razy w tygodniu spotykamy się z fizjoterapeutą i uczestniczymy w zajęciach SI. Wszystko to jest bardzo kosztowne, dlatego wiele razy musimy z czegoś rezygnować kosztem czegoś innego. Od niespełna roku Olaf chodzi do specjalistycznego przedszkola, które jest oddalone od miejsca naszego zamieszkania 25 km. Koszty dojazdu są więc znaczne. Wszystko co robimy jest po to, aby umożliwić naszemu kochanemu synkowi w miarę normalne funkcjonowanie w społeczeństwie. By kiedyś był samodzielny i samowystarczalny. Autyzmu nie da się wyleczyć, bo to nie choroba, można jednak sprawić, by było mu w życiu łatwiej kiedy nas zabraknie... 

Jest bardzo radosnym i pełnym energii chłopcem, mimo wielu problemów z którymi boryka się na co dzień. Olafek jest moim długo wyczekiwanym dzieckiem, największym szczęściem i chcę, aby był szczęśliwy. Proszę podaj nam pomocną dłoń... pomóż, by było troszkę łatwiej w tej ciężkiej walce. 

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: olaf lipiarz - Subkonto nr 102080902

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
olaf lipiarz