kaspian wieczorkowski

Subkonto nr: 102081602
wiek: 11 lat

O mnie

Nazywam się Kaspian, mam 10 lat, chodziłem z moimi kolegami do szkoły podstawowej dopóki Adrenoleukodystrofia nie stanęła mi na drodze. Kocham sport, ale teraz nie mam siły iść na spacer, przestaje widzieć, często nie wiem gdzie się znajduję, uciekają mi myśli. Razem z moimi rodzicami chcemy spędzić jeszcze wiele wakacji. Moja choroba jest trudna i często skazuje na powolną śmierć. Pokazała się nadzieja dla mnie i mojej rodziny, bym wrócił do organicznie, niepogarszającej się sprawności, czyli życia. Moją szansą są nowe leki oraz przeszczep i terapia. Moim celem do leczenia jest Boston Children's Hospital. Moja choroba to ciężka i bardzo rzadko występującą choroba, która dotyka przede wszystkim chłopców. Objawia się m.in nagłą zmianą zachowania, problemami z chodzeniem, mówieniem, widzeniem czy słuchem. Adrenoleukodystrofia w moim organizmie sprawia, że ulega destrukcji mielina, czyli warstwa otulająca mózgowe komórki nerwowe. Zależnie od zniszczeń spowodowanych przez chorobę u mnie pojawiły się problemy z myśleniem, chodzeniem, skupieniem, widzeniem, mam niekontrolowane skurcze mięśni. Mam problemy z wieloma rzeczami, takimi jak: kłopoty z pamięcią, logicznym myśleniem, orientowaniem się w przestrzeni, czasami nie rozumiem co się do mnie mówi. Moi rodzice zauważyli u mnie i inne rzeczy, takie jak: nerwowość, pogorszenie się bardzo tego co widzę i problemy z chodzeniem.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: kaspian wieczorkowski - Subkonto nr 102081602

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
kaspian wieczorkowski