amelia andrzejewska

Subkonto nr: 102093302
wiek: 11 lat

O mnie

Mam na imię Amelia, w  2012 roku przyszłam na świat całkowicie zdrowa, moim marzeniem był taniec w balecie, niestety w wieku 9 lat zaczęłam odczuwać ból w kręgosłupie i moja postawa ciała zaczęła się zmieniać.

Początkowo lekarze diagnozowali skoliozę, zalecone rehabilitacje potęgowały ból. Kolejne wizyty u specjalistów, lekarzy i kolejne diagnozy tym razem okazały się trafne, bo wykryto u mnie guz, który znajdował się między kręgami.

Podjęto decyzję o natychmiastowym usunięciu. Operacja przebiegła pomyślnie i obecnie jestem pod opieką onkologii i neurochirurgii. Po operacji muszę być poddana rehabilitacji, ponieważ mój kręgosłup jest dość mocno wykrzywiony .

Potrzebuję wsparcia finansowego na regularną rehabilitację i sprzęt do ćwiczeń w domu oraz wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne.

Wszystkim Wam dziękuję,
Amelia.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: amelia andrzejewska - Subkonto nr 102093302

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
amelia andrzejewska