mikołaj sosnowski

Subkonto nr: 102094702
wiek: 5 lat

O mnie

Dzień dobry jestem Mikołaj urodziłem się 09.04.2017 roku ważyłem 5050g, tyle gramów szczęścia dałem rodzicom. Choruję na autyzm i Zespół Aspargera, mam opóźniony rozwój mowy i chcę dogonić rówieśników, ale abym to zrobił muszę dużo jeździć na wizyty, rehabilitacje, zajęcia z logopedą i wiele wiele innych. Moi rodzice mają ciężką sytuację finansową, nasz samochód jest stary i choruje częściej jak ja - wtedy nie mogę dostać się do lekarzy, a rodzice nie mają pieniędzy żeby kupić trochę lepszy. Mam 2 braci, których mama też dowozi do szkoły. Moja mama ma chory kręgosłup i czasami aż płacze z boku gdy cały dzień prawie jest w naszym małym ciasnym samochodzie jeżdżąc z nami po szkołach i lekarzach. Bardzo kocham moją mamę i nie poradzę sobie bez niej ani jednego dnia, a mamy kręgosłup dokucza coraz bardziej. Brakuje nam pieniążków a moja choroba nie chce poczekać abyśmy spłacili kredyty co uzbierali na samochód na leczenie dla mnie... proszę o pomoc za co bardzo dziękuję ❤️

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: mikołaj sosnowski - Subkonto nr 102094702

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
mikołaj sosnowski