nicola bartkowiak

Subkonto nr: 102108302
wiek: 12 lat

O mnie

Witam wszystkich serdecznie. Jestem Nicola urodzona w 2010 roku, od urodzenia ma wadę wrodzona kończyny dolnej lewego uda ,która kość rośnie w literę C. Jestem pod stałą opieką ortopedy. Od 7 lat czekałam na operację na NFZ . Moi rodzice zdecydowali się na prywatną operację ,mieliśmy założona zbiórkę która przyczyniła się do wydłużenia mojej nóżki o 5,5cm metoda Ilizarową. Miałam także rehabilitacji prywatną . Za nie cały rok mam mieć kolejna operację, ale moich rodziców na nią nie stać, oprócz mnie mają jeszcze dwie moje małe siostrzyczki na utrzymaniu. Operacja, rehabilitacja i dojazd do lekarza do Poznania jest bardzo kosztowny. Sama operacja to koszt 14 tysięcy rehabilitacja 3 razy w tygodniu to około 600 zł i kontrolą lekarza to 300 zł. Proszę ludzi o ogromnych sercach żeby troszkę nam pomogli

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: nicola bartkowiak - Subkonto nr 102108302

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
nicola bartkowiak