gabriela bilska

Subkonto nr: 102120502
wiek: 4 latka

O mnie

Gabrysia urodziła się 1 października 2019 roku przez cesarskie cięcie. Jest mądrą, wesołą i energiczną dziewczynką. Brak mowy i pewnego rodzaju zachowania np. obijanie się, machanie rączkami i agresja wzbudziły jednak niepokój. W   listopadzie 2022 roku usłyszeliśmy diagnozę autyzm atypowy. Gabrysia posiada orzeczenie o niepełnosprawności, o potrzebie kształcenia specjalnego i wczesne wspomaganie rozwoju. Jest bardzo aktywna co sprawia, że często robi sobie krzywdę.  Brak komunikacji sprawia jej wiele problemów , co w następstwie wywołuje agresję i napady złości. Gabi uczęszcza do przedszkola integracyjnego, w którym odbywa zajęcia z logopeda, neurologopedą, psychologiem i terapia SI. Po za przedszkolem uczęszczamy do logopedy, kinezjologia, kontynuujemy terapię SI ,a także jesteśmy pod stała opieką psychologa i psychiatry. Największym naszym marzeniem jest, aby w przyszłości była samodzielna. Czeka nas długa i ciężka praca.

W imieniu Gabrysi prosimy o wsparcie na rehabilitację i  dalszą terapię. Ten mały gest może zmienić jej życie na lepsze. 

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: gabriela bilska - Subkonto nr 102120502

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
gabriela bilska