mateusz honikman

Subkonto nr: 102125202
wiek: 15 lat

O mnie

Urodziłem się w 2008 roku, lekarze za długo czekali na to abym opuścił mamy brzuch, mimo iż miałem słabe tętno. Ale jak wody w których przebywałem zrobiły się zielone, w końcu mnie lekarze wyciągnęli. Na początku rodzice nie mieli ze mną problemów, bo tylko spałem, jadłem i załatwiałem się. Nie bawiłem się zabawkami jak rówieśnicy, ale szamponem bambino, bo lubiłem patrzeć jak powoli spływa po ściankach butelki. Gryzłem okładki książek. Najgorsze było rozpoczęcie edukacji, cała wioska słyszała po moim krzyku, że idę do przedszkola, do lekarza, po prostu zaburzenia w kontaktach międzyludzkich zaczęła być widoczna i słyszalna. Teraz zmagam się jeszcze jak mamie napisali na komisji do orzekaniu o niepełnosprawności z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, jak i z otyłością. Moja mama chciała by zebrać pieniądze na dietetyka dla mnie, albo na turnus rehabilitacyjny bardzo by mi dobrze zrobił, bo mam też skoliozę.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: mateusz honikman - Subkonto nr 102125202

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
mateusz honikman