Fundacja Miej Serce

przedstawia:

Wiktoria Barcik

Subkonto nr: 10252302

Krótko o mnie...

Cześć! Mam na imię Wiktoria i jestem szczęśliwym dzieckiem. Kiedy byłam w brzuszku mamy, wszystko było w porządku, jednak gdy się urodziłam okazało się ze miałam wylew 2 stopnia. Mama chodziła ze mną po lekarzach i okazało się, że potrzebuję rehabilitacji, bo mam asymetrię ciała i napięcia wzmożone mięśni. Często choruję ciężko. Wiktoria gdy skończyła roczek zaczęła mieć problemy z kręgosłupem - stwierdzono skrzywienie dołu kręgosłupa. Zaczęła mieć rehabilitacje w wodzie z powodu nadwrażliwość dłoni i stópek. Potrzebuje Rehabilitacji żeby kiedyś była zdrowa...

Trochę więcej o mnie...

Zwracamy się do Państwa z bardzo gorącą, serdeczną i ogromną prośbą do ludzi życzliwych, wyrozumiałych do sponsorów i darczyńców dobrej woli i dobrego serca o wsparcie i pomoc w pozyskaniu funduszy na leczenie i rehabilitacje. Wiktoria urodziła się 35 tygodniu ciąży. Po porodzie dowiedziałam się ze miała wylew 2 stopnia lewostronny. Nasza kochana córeczka jest chora, cierpi na asymetrię ciała, napięcia wzmożone i często jest chora. Aby nasze dziecko w przyszłości nie było osobą niepełnosprawną ruchowo i fizycznie, musi być pod stałą kontrolą lekarza neurologa i innych lekarzy i być jak najczęściej rehabilitowana. Rehabilitacja jest jest potrzebna, żeby była zdrowym dzieckiem. Nasze możliwości finansowe są zbyt małe, aby zrealizować dalszą rehabilitację. Dlatego zwracamy się z serdeczną prośbą o wsparcie finansowe, abyśmy mogli osiągnąć cel. Bardzo dziękujemy!

Jak można mi pomóc...

Wpłata bezpośrednio na konto

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie) lub korzystając z bezpiecznej płatności online.

W celu przekazania wsparcia nalezy dokonac przelewu bankowego na ponizsze dane:

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Wpłata z wykorzystaniem płatności online

Darowiznę można przekazać również w bardzo prosty i bezpieczny sposób, korzystając z płatności online.Podaj tylko kwotę jaką chcesz przekazać i zrealizuj płatność.

Paypal

Dotpay

Przekaż 1% swojego podatku

Możesz również mi pomóc przekazując 1% swojego podatku przy okazji rocznego rozliczenia z Urzędem Skarbowym.

Kto może przekazać 1%?

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi zasadami 1% na rzecz OPP (Organizacji Pożytku Publicznego) mogą przekazać:

  • płatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych
  • płatnicy podatku liniowego
  • ryczałtowcy
  • osoby uzyskujące dochody z rynków finansowych
  • osoby uzyskujące dochody z rynku nieruchomości

Generalnie taką możliwość mają wszyscy, wypełniający PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38.

Jak przekazać 1% podatku ?

Krok 1 Oblicz podatek należy wobec Urzędu Skarbowego, wypełniając odpowiednie dla siebie zeznanie PIT

Krok 2 Wypełnij rubrykę WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP).
W tej rubryce wpisz następujące dane:

  • Numer KRS: 0000368135
  • Wnioskowana kwota: kwota, którą chcemy przekazać na rzecz organizacji, wnioskowana kwota nie może przekraczać 1% kwoty podatku należnego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

Krok 3 W rubryce INFORMACJĘ UZUPEŁNIAJĄCE koniecznie wypełnij pole Cel szczegółowy. Wpisz tam moje nazwisko oraz numer subkonta.

Krok 4 Złóż PIT do 30 kwietnia, 1% podatku na konto Fundacji przekaże Urząd Skarbowy.

Na sam koniec...

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i prosze o dalszą pamięć o mnie :-)

Pozniżej mogą Państwo znaleźć moją ulotkę do pobrania.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Wiktoria Barcik