wiktoria barcik
Subkonto nr: 10252302
wiek: 5 lat

O mnie

Cześć! Mam na imię Wiktoria i jestem szczęśliwym dzieckiem. Kiedy byłam w brzuszku mamy, wszystko było w porządku, jednak gdy się urodziłam okazało się ze miałam wylew 2 stopnia. Mama chodziła ze mną po lekarzach i okazało się, że potrzebuję rehabilitacji, bo mam asymetrię ciała i napięcia wzmożone mięśni. Często choruję ciężko. Wiktoria gdy skończyła roczek zaczęła mieć problemy z kręgosłupem - stwierdzono skrzywienie dołu kręgosłupa. Zaczęła mieć rehabilitacje w wodzie z powodu nadwrażliwość dłoni i stópek. Potrzebuje Rehabilitacji żeby kiedyś była zdrowa...

Zwracamy się do Państwa z bardzo gorącą, serdeczną i ogromną prośbą do ludzi życzliwych, wyrozumiałych do sponsorów i darczyńców dobrej woli i dobrego serca o wsparcie i pomoc w pozyskaniu funduszy na leczenie i rehabilitacje. Wiktoria urodziła się 35 tygodniu ciąży. Po porodzie dowiedziałam się ze miała wylew 2 stopnia lewostronny. Nasza kochana córeczka jest chora, cierpi na asymetrię ciała, napięcia wzmożone i często jest chora. Aby nasze dziecko w przyszłości nie było osobą niepełnosprawną ruchowo i fizycznie, musi być pod stałą kontrolą lekarza neurologa i innych lekarzy i być jak najczęściej rehabilitowana. Rehabilitacja jest jest potrzebna, żeby była zdrowym dzieckiem. Nasze możliwości finansowe są zbyt małe, aby zrealizować dalszą rehabilitację. Dlatego zwracamy się z serdeczną prośbą o wsparcie finansowe, abyśmy mogli osiągnąć cel. Bardzo dziękujemy!

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: wiktoria barcik - Subkonto nr 10252302

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
wiktoria barcik