julia dzik
Subkonto nr: 10255902
wiek: 8 lat

O mnie

Jestem pogodną i żywiołową dziewczynką. Urodziłam się w 2013 roku i na co dzień zmagam się z autyzmem dziecięcym, epilepsją oraz autoimmunologicznym zapaleniem mózgu.

Nie potrafię mówić i bawić się jak moi rówieśnicy. Żyję w swoim własnym świecie, nie czuję potrzeby kontaktu z innymi dziećmi, jak również z moimi dwoma starszymi braciszkami. Mimo, że jestem jeszcze malutka, to dzielnie znoszę terapię. Uczęszczam regularnie na terapię behawioralną, logopedyczną, ponieważ mam problemy z komunikacją. Chodzę także na integrację sensoryczną (SI) oraz hipoterapię. Widać u mnie znaczną poprawę. Aby prawidłowo funkcjonować w dalszym życiu, bardzo proszę o wsparcie finansowe wszystkich chętnych ludzi z dobrym sercem, ponieważ terapie są zbyt kosztowne, a dla mnie zwiększona ilość tych zajęć pozwoliłaby lepiej funkcjonować w społeczeństwie.
Dziękuję, Julia.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: julia dzik - Subkonto nr 10255902

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
julia dzik