Fundacja Miej Serce

przedstawia:

Karol Skrok

Subkonto nr: 10285702

Krótko o mnie...

Karolek urodził się z wynicowanym pęcherzem i jest po 6. poważnych operacjach, a przed nim nie wiadomo ile. Leczy się w Gdańsku - 500 km od domu. Leczenie jego jest bardzo ciężkie i długie. Pomimo tak młodego wieku tyle przeżył.

Trochę więcej o mnie...

Nasz synek Karolek urodził się 24 października 2014 roku. W 36 tygodniu ciąży dowiedzieliśmy się, że ma przepuklinę pępkową, więc pojechaliśmy do Warszawy do szpitala, żeby to zoperować zaraz po porodzie. Tam po wizycie u lekarza diagnoza była taka jak w Radomiu -przepuklina, więc nic groźnego. Niestety po porodzie okazało się ze ta diagnoza jest mylna. Synek urodził się z wypicowanym pęcherzem - wierzchniactwo. Po pierwszej godzinie został nam zabrany do IMID w Warszawie na Kasprzaka. Tam zaczął się nasz wspólny koszmar. Po pierwszej operacji leżał nieruchomo 6 tygodni po tym okresie zabraliśmy go do domu. Radość nie trwała długo, bo już wieczorem wróciliśmy do szpitala - rana po operacji się otworzyła. Tak było przez 6 miesięcy. Po pięciu nieudanych operacjach synek jest wyczerpany. Pojawia się nadzieja, do instytutu przyjechała pani profesor z Dziekanowa Leśnego - jeśli operacja się uda zostajemy pod jej opieką. Dowiedzieliśmy się, że leczenie synka potrwa latami, ale jest nadzieja. Po kolejnych konsultacjach pani profesor Jurkiewicz wysyła nas do najlepszego specjalisty w tej dziedzinie do Gdańska. Zgodził się nam pomóc i po konsultacjach ustalił termin operacji. Bardzo chcemy, żeby nasz synek był kiedyś zdrowy. Jesteśmy po operacji - trwała 8 godzin, a Karolek spał 5 dni w śpiące farmakologicznej. Po 45 dniach pobytu w szpitalu zaleceniami wracamy do domu, a niedługo kolejny zabieg.Nasz synek jest teraz w stanie dobrym jeździmy co 2 miesiące na kontrole do Gdańska potrzebuje codziennych bardzo poważnych i sterylnych zabiegów które wykonujemy 3 razy dziennie .Częste kontrole i profesjonalne przeprowadzane badania w Gdańsku przez dr. Leszka Komasare i ludzi którzy z nim współpracują . Pomaga naszemu synkowi wracać do zdrowia jest dzieckiem pogodnym i zawsze uśmiechniętym . Dziękujemy wszystkim którzy przekazali nam 1 % bardzo nam to pomogło w leczeniu synka . Wiara nasza i wszystkich którzy się za niego modlili i nie tylko dała nam siły do dalszego leczenia Karolka. Dr Leszek Komasara dla nas jest najlepszym fachowcem w tej dziedzinie . Po 12 operacjach które były wykonane w Warszawie i się nie udały on i profesorka Jurkiewicz z Dziekanowa Leśnego podjęli się operacji naprawczej która dała nam nadzieje na wyleczenie synka i jesteśmy krok do przodu .

Jak można mi pomóc...

Wpłata bezpośrednio na konto

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie) lub korzystając z bezpiecznej płatności online.

W celu przekazania wsparcia nalezy dokonac przelewu bankowego na ponizsze dane:

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Wpłata z wykorzystaniem płatności online

Darowiznę można przekazać również w bardzo prosty i bezpieczny sposób, korzystając z płatności online.Podaj tylko kwotę jaką chcesz przekazać i zrealizuj płatność.

Paypal

Dotpay

Przekaż 1% swojego podatku

Możesz również mi pomóc przekazując 1% swojego podatku przy okazji rocznego rozliczenia z Urzędem Skarbowym.

Kto może przekazać 1%?

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi zasadami 1% na rzecz OPP (Organizacji Pożytku Publicznego) mogą przekazać:

  • płatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych
  • płatnicy podatku liniowego
  • ryczałtowcy
  • osoby uzyskujące dochody z rynków finansowych
  • osoby uzyskujące dochody z rynku nieruchomości

Generalnie taką możliwość mają wszyscy, wypełniający PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38.

Jak przekazać 1% podatku ?

Krok 1 Oblicz podatek należy wobec Urzędu Skarbowego, wypełniając odpowiednie dla siebie zeznanie PIT

Krok 2 Wypełnij rubrykę WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP).
W tej rubryce wpisz następujące dane:

  • Numer KRS: 0000368135
  • Wnioskowana kwota: kwota, którą chcemy przekazać na rzecz organizacji, wnioskowana kwota nie może przekraczać 1% kwoty podatku należnego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

Krok 3 W rubryce INFORMACJĘ UZUPEŁNIAJĄCE koniecznie wypełnij pole Cel szczegółowy. Wpisz tam moje nazwisko oraz numer subkonta.

Krok 4 Złóż PIT do 30 kwietnia, 1% podatku na konto Fundacji przekaże Urząd Skarbowy.

Na sam koniec...

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i prosze o dalszą pamięć o mnie :-)

Pozniżej mogą Państwo znaleźć moją ulotkę do pobrania.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Karol Skrok

This page as PDF