klaudia konkiewicz
Subkonto nr: 10356102
wiek: 11 lat

O mnie

Mam na imię Klaudia. Mam rzadki zespół genetyczny Williamsa Beurena. Prawidłową diagnozę postawiono mi zbyt późno, dopiero w 4 roku życia. Wymagam stałej i intensywnej rehabilitacji ruchowej, pedagogicznej, logopedycznej i psychologicznej. Jestem pod opieką lekarzy wielu specjalizacji: kardiologa, endokrynologa, nefrologa, neurologa i okulisty.

Urodziłam się z niską masą urodzeniową, tj. 1970 gram. Od urodzin miałam problemy ze ssaniem, z gryzieniem, z połykaniem. Często posiłki kończyły się ulewaniem, czy też wymiotami, więc długo pokarmy musiały mieć konsystencję papki. Obecnie rzutuje to na ogromny problem z mową, która jest niewyraźna. Potrzebuję intensywnej terapii logopedycznej, aby doskonalić mowę.
Codziennie pracuje nad motoryką dużą i małą, słabym napięciem mięśniowym, zaburzeniami koordynacji wzrokowo – przestrzennej, utrzymywaniem równowagi. Muszę dużo ćwiczyć ponieważ mam jeszcze znaczne problemy z samodzielnością m.in. ubraniem się, czy też założeniem butów.

Od rodziców:
Dzieci z zespołem Williamsa potocznie nazywane są Elfikami. Klaudusia to właśnie taki Elfik. Jest bardzo wesołym, uśmiechniętym dzieckiem. Na ulicy jak zauważy kogoś znajomego biegnie z radością i przesadną wylewnością. Każdego chętnie przytuli, pocieszy, rozśmieszy. Jest bardzo ufna i każdy jest jej przyjacielem.
Elfiki uwielbiają muzykę i taniec.

Mimo przeciwności Klaudia nie poddaje się i walczy o swoją zdrową przyszłość.
Córcia ma ogromne szanse na normalne funkcjonowanie w przyszłości a to wszystko dzięki Wam i Waszej pomocy!

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: klaudia konkiewicz - Subkonto nr 10356102

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
klaudia konkiewicz