kuba mistarz
Subkonto nr: 10400302
wiek: 9 lat

O mnie

Kubuś urodził się zdrowy (otrzymał 10 punktów). Zaczął chodzić, lecz po miesiącu chodzenia skrzyżował nogi- nastąpił niedowład spastyczny kończyn dolnych. Kubuś ciągle zadaje pytanie "kiedy będę chodzić i zagram z Michałkiem mecz?", jest zmęczony ciągłą rehabilitacją, wizytami u specjalistów.

Jesteśmy rodzicami trójki dzieci w tym dwoje niepełnosprawnych. Klaudia, Michał i Kubuś. Robimy wszystko co w naszej mocy, by Kuba wyzdrowiał. Kubuś został zakwalifikowany na operację SDR. Jesteśmy świadomi, że po tej operacji Kubuś musi mieć intensywną rehabilitację w celu usprawnienia. Koszt godzinnej rehabilitacji to 100 zł tym bardziej że w tej chorobie Kubuś jednak nie jest sam. Jego siostrzyczka Klaudia choruje na tę samą chorobę, także koszty są podwojone. Zwracamy się z prośbą o pomoc w pokryciu tak kosztownych rehabilitacji.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: kuba mistarz - Subkonto nr 10400302

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
kuba mistarz