wiktoria klinger
Subkonto nr: 1043002
wiek: 8 lat

O mnie

Wiktoria jest pogodną dziewczynką, która cierpi na AZS czyli Atopowe Zapalenie Skóry. Jest to przewlekła choroba skóry, która objawia się zaczerwienieniami i suchością skóry, jej swędzeniem i łuszczeniem się oraz skłonnościami do nawrotowych zakażeń bakteryjnych.

Zmiany występują na rączkach i stópkach Wiktorii, wokół nadgarstków i kostek oraz w zgięciach łokciowych i podkolanowych. Pot, urazy i otarcia utrudniają gojenie się zmian skórnych i sprzyjają powstawaniu wtórnych nadkażeń bakteryjnych, co dodatkowo komplikuje przebieg choroby i sprawia ból Wiktorii.

Choroba nie pozwala Wiktorii czerpać radości z bycia dzieckiem i normalnie się bawić jak jej rówieśnicy. Wiktoria aby zdrowieć potrzebuje ciągłej terapii lekami na AZS. Liczymy na Państwa wsparcie!

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: wiktoria klinger - Subkonto nr 1043002

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
wiktoria klinger