Fundacja Miej Serce

przedstawia:

Kacper Kszuk

Subkonto nr: 10434102

Krótko o mnie...

Hej, jestem Kacperek i na co dzień jestem bardzo wesołym dzieckiem, ale też bardzo nadpobudliwym. Kiedy skończyłem 2 miesiące pierwszy raz byłem w szpitalu, bo straciłem przytomność i wymiotowałem. Po długich diagnozach okazało się, że choruję na migreny niemowlęce, mam też zaburzenia neuro-rozwojowe i bardzo wiotką oś kręgosłupa, co uniemożliwia mi stabilne poruszanie się, a mój kręcz szyi który mam zakłóca moja równowagę.

Trochę więcej o mnie...

Jestem Kacperek i odkąd pamiętam jak tylko skończyłem dwa miesiące, to przebywałem w szpitalu, bo nikt nie potrafił zdiagnozować co mi dolega, a ja miewałem ataki jakby padaczka, do tego wymioty i utrata świadomości na co najmniej 2 godziny. Dopiero po siedmiu miesiącach różnych badań i rezonansu magnetycznego okazało się, że choruję na migreny niemowlęce, wykryto u mnie także zwężone ciało modzelowate, zaburzenia neurorozwojowe, głęboką hipotonię, złogi na nerce i torbiel na śledzionie. Moja mamusia wychowuje mnie tylko sama i jest nam ciężko. Dlatego z powodu ciężkiej sytuacji nie stać mnie na dodatkowe rehabilitacje i prywatne leczenie, które bardzo by mi się przydało. Mój kręcz szyi uniemożliwia mi prawidłową równowagę, dlatego często się przewracam i robię sobie krzywdę, a moja wiotka oś kręgosłupa nie pozwala mi stabilnie chodzić..Od niedawna stwierdzono u mnie zaburzenia ze spektrum Autyzmu...Zespół Aspergera:( oraz zaburzenia głebokiego czucia i niepełnosprawnosc psychoruchowa.. Kacperek.

Jak można mi pomóc...

Wpłata bezpośrednio na konto

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie) lub korzystając z bezpiecznej płatności online.

W celu przekazania wsparcia nalezy dokonac przelewu bankowego na ponizsze dane:

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Wpłata z wykorzystaniem płatności online

Darowiznę można przekazać również w bardzo prosty i bezpieczny sposób, korzystając z płatności online.Podaj tylko kwotę jaką chcesz przekazać i zrealizuj płatność.

Paypal

Dotpay

Przekaż 1% swojego podatku

Możesz również mi pomóc przekazując 1% swojego podatku przy okazji rocznego rozliczenia z Urzędem Skarbowym.

Kto może przekazać 1%?

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi zasadami 1% na rzecz OPP (Organizacji Pożytku Publicznego) mogą przekazać:

  • płatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych
  • płatnicy podatku liniowego
  • ryczałtowcy
  • osoby uzyskujące dochody z rynków finansowych
  • osoby uzyskujące dochody z rynku nieruchomości

Generalnie taką możliwość mają wszyscy, wypełniający PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38.

Jak przekazać 1% podatku ?

Krok 1 Oblicz podatek należy wobec Urzędu Skarbowego, wypełniając odpowiednie dla siebie zeznanie PIT

Krok 2 Wypełnij rubrykę WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP).
W tej rubryce wpisz następujące dane:

  • Numer KRS: 0000368135
  • Wnioskowana kwota: kwota, którą chcemy przekazać na rzecz organizacji, wnioskowana kwota nie może przekraczać 1% kwoty podatku należnego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

Krok 3 W rubryce INFORMACJĘ UZUPEŁNIAJĄCE koniecznie wypełnij pole Cel szczegółowy. Wpisz tam moje nazwisko oraz numer subkonta.

Krok 4 Złóż PIT do 30 kwietnia, 1% podatku na konto Fundacji przekaże Urząd Skarbowy.

Na sam koniec...

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i prosze o dalszą pamięć o mnie :-)

Pozniżej mogą Państwo znaleźć moją ulotkę do pobrania.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Kacper Kszuk

This page as PDF