jan zamilski
Subkonto nr: 10504002
wiek: 8 lat

O mnie

Cześć, jestem Jaś. Urodziłem się 6. listopada 2013 roku. Na pozór byłem zdrowym, radosnym dzieckiem jednak po kilku miesiącach od moich narodzin okazało się, że nie rozwijam się prawidłowo. Diagnoza brzmiała jak wyrok: Mózgowe Porażenie Dziecięce. Rozpoczęła się moja intensywna walka o zdrowie i możliwie pełną sprawność fizyczną. Jeśli chodzi o mnie mam dużo woli walki i ogromne pragnienie życia. Mimo czterokończynowego porażenia odnoszę już małe sukcesy rehabilitacyjne. Potrafię już sam utrzymać główkę, chwilę wytrzymać w pozycji siedzącej, przewrócić się na brzuszek i pogłaskać mamę po buzi.

Żeby nie stracić tych umiejętności i nadal się rozwijać muszę wciąż ćwiczyć. Oprócz ogromnego wysiłku z mojej strony potrzebuję wsparcia rehabilitantów, psychologa, logopedy i lekarzy specjalistów. Dodatkową szansą na poprawę mojego zdrowia jest terapia komórkami macierzystymi, ale wiąże się ona z ogromnymi nakładami finansowymi. Rodzice robią, co mogą, ale moje potrzeby przekraczają ich możliwości. Dlatego proszę Cię o wsparcie. Każda złotówka jest na wagę złota, a dla mnie osobiście oznacza kontynuację walki o lepsze życie.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: jan zamilski - Subkonto nr 10504002

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
jan zamilski