zuzanna czerniawska
Subkonto nr: 10523302
wiek: 4 latka

O mnie

Witam. Mam na imię Zuzia. Urodziłam się 26.04.2017 roku z zespołem Downa (trisomia 21). Choruję na tarczycę i mam obniżone napięcie mięśni, dlatego potrzebuję rehabilitacji. Po ostatnim badaniu słuchu niestety moja mama dowiedziała się, że mam niedosłuch lewego ucha i będę musiała mieć aparat słuchowy, żeby nauczyć się dobrze mówić i słyszeć . Bardzo często jeżdżę do różnych specjalistów, którzy starają się mi pomóc, żebym mogła samodzielnie funkcjonować w przyszłości. Jestem szczęśliwą i pełną życia dziewczynką.

Mama wychowuje mnie, mojego brata i 2 siostry. Jest jej ciężko i nie stać ją na wykupienie dla mnie dodatkowych rehabilitacji, która jest mi bardzo potrzebna żebym mogła prawidłowo chodzić, mówić i być w przyszłości samodzielna. Muszę być pod stałą kontrolą endokrynologa, neonatologa, psychologa, audiologa, otolaryngologa, logopedy i rehabilitanta. Bardzo proszę ludzi o dobrym sercu o pomoc. Jeśli chcieliby Państwo pomóc bardzo proszę wpisać moje imię, nazwisko i numer subkonta, za co bardzo z całego serca dziękuję!

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: zuzanna czerniawska - Subkonto nr 10523302

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
zuzanna czerniawska