marcin knapczyk

Subkonto nr: 1053502
wiek: 17 lat

O mnie

Mam na imię Marcin, mieszkam wraz z mamą od urodzenia w Rydułtowach. Urodziłem się jako wcześniak w 32-tygodniu ciąży. Miesiąc przebywałem na Intensywnej Terapii w Jastrzębiu Zdroju. Miałem zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych oraz nadciśnienie tętnicze (wysokie). Kiedy dorastałem stwierdzono u mnie Zespół Aspergera -spektrum Autyzmu oraz od 2019 r również padaczkę. Jestem pod opieką psychiatry, neurologa, psychologa.

Mama wychowuje mnie sama. Lubię grać w minecrafta, grać w piłkę oraz jeździć z mamą na rowerze. Lubię czasem podróżować pociągami w różne miejsca. Uwielbiam dogoterapię oraz hipoterapię, są to terapie dosyć kosztowne. Tygodniowo to koszt za godzinę około 50 zł I pies 35/40 za godzinę. Psychoterapie grupowe oraz w pojedynkę to koszty rzędu od 80 do 150 zł. A miesięczne terapie w grupie 2 x w tygodniu to koszt 500 zł. Niestety żebym mógł lepiej się czuć i funkcjonować, bym mógł panować nad emocjami, takie terapie są mi bardzo potrzebne, dobrze po nich funkcjonuję. Psy i konie bardzo wyciszają, relaksują i uspokajają. Bardzo proszę Państwa o pomoc, każdą nawet tą najmniejszą, bym mógł w przyszłości lepiej funkcjonować w społeczeństwie oraz w relacjach z mamą.
Nie zawsze jest nam łatwo finansowo. Czasem bywa ciężko.
Z góry wszystkim serdecznie dziękuję za każdą okazaną mi pomoc.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: marcin knapczyk - Subkonto nr 1053502

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
marcin knapczyk