karol ulaczyk

Subkonto nr: 10547602
wiek: 16 lat

O mnie

Nazywam się Karolek, jestem chory na zespół Downa. Od urodzenia nie mam włosów, cierpię także na inne choroby kardiologiczne, neurologiczne oraz endokrynologiczne, okulistyczne i laryngologiczne. Od urodzenia nie mówię i z tego powodu bardzo cierpię, ponieważ nie mogę się porozumieć nawet ze swoją mamą.

Bardzo często jeżdżę do różnych specjalistów , którzy pomagają mi dobrze się rozwijać. Muszę być pod stałą kontrolą: kardiologa, logopedy, neurologa, endokrynologa. Razem z mamą, która jest także chora, bo jest na rencie inwalidzkiej borykam się z naszym codziennym, trudnym losem. Wstyd mi się przyznać, że ze względu na naszą biedę nie mamy nawet w domu łazienki.

Jeśli chcielibyście Państwo jakoś nam pomóc, ulżyć nam choć troszeczkę w naszym biednym i chorym na co dzień życiu z głębi serca bardzo wam dziękuję. Nie wiem czym mógłbym wam się zrewanżować, myślę że mój uśmiech i szczere serce będzie najlepszą zapłatą. Jeśli w waszych oczach zasługuję na pomoc proszę jako cel szczegółowy wpisać moje imię i nazwisko oraz numer subkonta. Za okazane mi serce i pomoc bardzo serdecznie dziękuję, Karolek.

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: karol ulaczyk - Subkonto nr 10547602

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
karol ulaczyk