emilia kowalczyk
Subkonto nr: 10728902
wiek: 4 latka

O mnie

Jestem słodką grzeczną dziewczynką - blondynką o niebieskich oczkach. Codziennie jestem uśmiechnięta i chętna do zabawy oraz poznawania świata. Chodzenie sprawia mi trudność i problem z utrzymaniem równowagi, ponieważ przechylam się na prawą stronę.

Choruję na Plagiocephaly (Plagiocefalia) - czyli skośnogłowie; powstaje w wyniku powtarzalnego ucisku na daną stronę czaszki (pozycja ułożenia w czasie ciąży, jak i po porodzie). Mam wypukłość po prawej tylnej stronie główki oraz nierówno osadzone uszy i delikatnie zniekształconą twarz. Przez to mam problemy z skrętem główki w prawą stronę i napięcie mięśniowe w karku. Byłam już na kilku wizytach u fizjoterapeuty oraz jednej bezpłatnej wizycie w przychodzi vigo orto, która kwalifikuje dzieci na terapię kaskową. Po wizytach u fizjoterapeuty, lekarz z mama podjęli decyzję iż ćwiczenia i odpowiednie układanie nie przynoszą rezultatu, więc muszę taką terapię kaskiem ortopedycznym podjąć. Niestety nie udało się uzbierać na kask. Do dnia dzisiejszego uczęszczam do fizjoterapeuty i neurologa, ponieważ w dalszym ciągu mam problem z główką i tracę równowagę. Doszła mi jeszcze astma. Bardzo prosimy o pomoc! Obecnie korzystam z poduszki ortopedycznej HeadCare oraz materaca ortopedycznego.

zdj nr 3 - od czerwca 2019 roku borykam się także z wadą wzroku która po długim czasie została wykryta oraz zez prawe oczko mi ucieka.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: emilia kowalczyk - Subkonto nr 10728902

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
emilia kowalczyk