piotr kuźniak

Subkonto nr: 10819902
wiek: 15 lat

O mnie

Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wsparcie ❤
Mam na imię Piotr. Urodziłem się 10.02.2007 z trisomią prostą, niedowidzę, mam głęboki niedosłuch, niedoczynność tarczycy, słabe napięcie mięśniowe i skoliozę , kamice dróg żółciowych. Słabo komunikuję się werbalnie. Mam Łuszczyce. Jestem po 1 etapie operacji kręgosłupa . 

Od urodzenia walczę. Kiedy się urodziłem byłem słabiutki - otrzymałem tylko 1 punkt w skali apgar. Urodziłem się w zamartwicy i z niedotlenieniem okołoporodowym, a w pierwszej dobie życia przeszedłem operację usunięcia niedrożności dwunastnicy. W trakcie hospitalizacji przeszedłem sepsę i zapalenie płuc. Poza tym miałem kilka drobniejszych zabiegów w narkozie. Od małego dzielnie pracuję i naprawdę wiele potrafię. Niestety przez niedosłuch i podstawową wadę mam ogromny problem z mową i potrzebuję turnusów logopedycznych. A przez skoliozę i słabe napięcie mięśniowe turnusów rehabilitacyjnych. Moje szkła z racji dużej wady (-11 i -12 oraz astygmatyzm) są bardzo drogie. W 2018 roku w czerwcu 1 raz zachorowałem na zapalenie trzustki , zapalenie powtórzyło się w lipcu i sierpniu. We wrześniu przeszedłem zabieg udrażniania dróg żółciowych w IPMCZD w Warszawie. W tej chwili sytuacja wygląda na opanowaną, ale wymagam diety bez mlecznej, bezglutenowej i lekkostrawnej .
Mimo intensywnej rehabilitacji nie udało mi się uniknąć operacji i w październiku 2021 roku przeszedłem pierwszy etap korekcji skoliozy. 
teraz przygotowuje się do drugiego. 
Mam też wiele pasji, kocham zwierzęta a zwłaszcza konie 🐴, lubię malować, jeździć na rowerze i zwiedzać nowe miejsca. 
To wszystko ma wpływ na mój rozwój i jest do niego niezbędne. 
Bez was moi rodzice nie dadzą rady pokryć wszystkich kosztów. Z góry bardzo dziękuję wraz moimi rodzicami.
Kocham góry i wycieczki, lubię poznawać świat i nowych ludzi. Pasją moją są konie i rysowanie.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: piotr kuźniak - Subkonto nr 10819902

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
piotr kuźniak