mariusz drygas

Subkonto nr: 1083202
wiek: 15 lat

O mnie

Cześć wszystkim mam na imię Mariusz, mam 15 lat i urodziłem się z Zespołem Downa i niedoczynnością tarczycy. Dodatkowo mam wadę wzroku, słuchu, bardzo często choruję oraz mam wiele alergii.

Zawsze uwielbiałem biegać, grać w piłkę czy jeździć na rowerze, lecz od stycznia ubiegłego roku pojawiły się u mnie problemy z chodzeniem, boję się chodzić po schodach czy innych niepewnych powierzchniach, okazało się że jest to miopatia prawostronna, czyli powolny zanik mięśni. Z Mamą szukaliśmy pomocy u wielu lekarzy, niestety ani badania neurologiczne, ani tomografie czy rezonanse magnetyczne nie pomogły , ale się nie poddajemy i walczymy dalej.
Kolejnym problemem są moje zaburzenia zachowania, bardzo szybko się denerwuję i ciężko mi opanować emocje, pomimo że się staram, ale na co dzień jestem bardzo kochany i przyjacielski. Jeżeli ktoś okaże mi chociaż trochę ciepła i życzliwości odwzajemniam to ze zdwojoną siłą. Jestem pod stałą opieką psychiatry, neurologa, endokrynologa, ortopedy i uczęszczam na rehabilitacje. To wszystko jest bardzo kosztowne, więc bardzo proszę o przekazanie dla mnie 1% podatku, bo wciąż nie tracę nadziei, że będę kiedyś mógł samodzielnie funkcjonować.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: mariusz drygas - Subkonto nr 1083202

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
mariusz drygas