igor bronisław wdowiak

Subkonto nr: 10846202
wiek: 15 lat

O mnie

Witam, mam na imię Igor. Jestem chłopcem z zespołem downa. Urodziłem się 22. maja 2008 roku, lubię chodzić do szkoły, tańczyć i grać w gry. Uwielbiam basen,  Igor dwa lata temu został wujkiem,jest bardzo troskliwy i opiekuńczy mimo swojej intelektualnie i.Teraz dużą uwagę kieruje na sport uwielbia piłkę nożną i karate  Każda moja wyprawa na turnus, czy do szkoły, którą uwielbiam jest dla mnie wyzwaniem, dzięki temu rozwijam się i co raz więcej komunikuję się z ludźmi.

Igor jest komunikatywnym chłopcem, przebywa wśród ludzi, aby nie odstawać od swoich rówieśników oraz ludzi dorosłych. Igor jest wrażliwym chłopcem i kochającym, bardzo przyjaznym.Igor

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: igor bronisław wdowiak - Subkonto nr 10846202

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
igor bronisław wdowiak