kacper telebski
Subkonto nr: 10858002
wiek: 14 lat

O mnie

Kacper to chłopiec pełny energii. Uwielbia jeździć na rowerze i jest to jego największa pasja. Jednak bez pomocy, nie będzie mógł spełniać swoich marzeń.

Kacperek ma trudności w nauce ze względu na wady wzroku, oczopląs, zespół dvd, astygmatyzm i zez rozbieżny. Jest to wada od urodzenia. Leczenie zachowawcze nie przyniosło efektu. Pogorszyła się wada na jedno oczko. Operacja, którą Kacper przeszedł w styczniu 2018 roku, udała się. Po operacji wyrównało się ustawienie głowy i trochę zmniejszyły się ruchy oczopląsowe. Szczęście jednak nie trwało długo. Po 6 miesiącach wada wróciła i aktualnie jedyna szansa dla Kacperka to drogie zajęcia u optometry, które wzmocnią mięśnie jego gałek ocznych i zahamują postęp wady. Jednak to nie koniec. Niedawno zdiagnozowano niedoczynność tarczycy oraz nadreaktywność pęcherza. Kacper jest pod stałą opieką lekarzy specjalistów, przechodzi badania w kierunku astmy oskrzelowej. Ponadto Kacper musi podlegać ścisłej diecie, a jego leczenie pochłania cały rodzinny budżet. Prosimy o wsparcie.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: kacper telebski - Subkonto nr 10858002

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
kacper telebski