fabian czupajło
Subkonto nr: 10861602
wiek: 14 lat

O mnie

Cześć, mam na imię Fabian i jestem dzieckiem z autyzmem. Jestem bardzo pogodnym i uśmiechniętym chłopcem, pomimo mojej ciężkiej choroby. Nie mówię i jestem bardzo nadpobudliwy, ale rozumiem co mówią do mnie rodzice, chociaż mam problemy z wykonywaniem poleceń.

Proszę o przekazanie 1% podatku na leczenie i rehabilitacje naszego syna. Fabian jest dzieckiem autystycznym z nadpobudliwością psychoruchową. Jest radosnym dzieckiem, ale przez swoja chorobę ma bardzo duże problemy z porozmawianiem się - nie mówi, ma zaburzenia integracji sensorycznej, ma również problemy z komunikacją. Potrzebuje ogromnego wsparcia dnia codziennego. W tym roku będzie poddany przeszczepowi komórek macierzystych, które mają mu pomóc w funkcjonowaniu i żeby stał się w miarę swoich możliwości samodzielnym chłopcem. Koszty są bardzo wysokie i sami nie damy rady pokryć wszystkich kosztów terapii, dlatego też zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe dla naszego syna Fabianka.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: fabian czupajło - Subkonto nr 10861602

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
fabian czupajło