milena miech
Subkonto nr: 1088902
wiek: 9 lat

O mnie

Nazywam się Milenka. Urodziłam się w styczniu 2012 roku - zdiagnozowano u mnie autyzm dziecięcy. Mówią, że nie da się tego wyleczyć, ale poprzez terapię i miłość najbliższych, a także dobre serce ludzi- można z tym żyć i w miarę samodzielnie funkcjonować.

Kiedy się urodziłam, nie było pierwszego krzyku, miałam 9 punktów (owinięta pępowina), byłam bardzo spokojnym dzieckiem, nie dopominałam się brania na ręce. Często chorowałam na zapalenie oskrzeli, poza tym rozwijałam się prawidłowo. Kiedy skończyłam roczek stałam się bardzo ruchliwa, potrafiłam skakać bez końca na łóżku, miśku. Moja mowa zatrzymała się w wieku 1,5 roku, nie było nowych słów, język niezrozumiały dla otoczenia. W wieku 2,5 lat miałam zalecenia badania słuchu, i rozpoznanie ORM (opóźniony rozwój mowy). Uwielbiałam zbierać kamyki, chodzić po krawężnikach, układać samochody w rzędy. Moja mama zaczęła ze mną terapię logopedyczną, zabrała mnie do psychologa.
Potem było tylko potwierdzenie u lekarza - autyzm.
Mam zajęcia z psychologiem i logopedą, chodzę też na wczesne wspomaganie na zajęcia integracji sensorycznej i inne, które pomagają mi funkcjonować w społeczeństwie. Mama wozi mnie też na terapię dla dzieci z autyzmem, tylko że to jest dość kosztowne.
Chciałabym móc jeździć na turnusy rehabilitacyjne, mieć potrzebne terapie, pomoce edukacyjne i programy logopedyczne oraz komputer, który ułatwił by mi moją zaburzoną komunikację społeczną. Na to wszystko potrzebuję pieniążków, a wszelkie terapie i pomoce są bardzo kosztowne dlatego zwracam się o pomoc w realizacji mojego marzenia - FUNKCJONOWANIE W SPOŁECZEŃSTWIE SAMODZIELNE, NIE CZUCIA SIĘ INNĄ....

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: milena miech - Subkonto nr 1088902

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
milena miech