Fundacja Miej Serce

przedstawia:

Liliana Bobowska

Subkonto nr: 10918002

Krótko o mnie...

Urodziłam się w 2010 roku, mam nauczanie specjalne oraz nauczyciela wspomagającego. Lubię rysować i budować z klocków lego. Mam jednego przyjaciela Pawła, z pozostałymi dziećmi czasem trudno mi nawiązać bliższe relacje, ale bardzo się staram. Mieszkam z mamą, tatą, babcią i bratem, ale rzadko się bawimy, bo ja się szybko denerwuję. Poza tym moimi najlepszymi przyjaciółmi są moje misie, tylko one mnie rozumieją.

Trochę więcej o mnie...

Urodziłam się jako zdrowa dziewczynka i otrzymałam 10 pkt w skali apgar. Niestety, gdy miałam 13 miesięcy w wyniku powikłań poszczepiennych cofnęłam się w rozwoju, przestałam chodzić i wydawać jakiekolwiek dźwięki. Nie mówiłam nic, aż do 3 lat i 8 miesięcy. Rodzice jeździli ze mną po różnych specjalistach, ale było tylko coraz gorzej. Całymi nocami płakałam i nie można było do mnie podejść. Miałam napady szału i histerii. Zostałam zdiagnozowana w wieku 5 lat. Gdy rodzice usłyszeli diagnozę byli zrozpaczeni- autyzm dziecięcy. Dziś mówię, chodzę i mam się troszkę lepiej. Jednak przez cały czas wymagam terapii. Jestem pod opieką psychiatry, psychologa dziecięcego, logopedy, neurologa, laryngologa i okulisty. W szkole mam rewalidacje oraz zajęcia dodatkowe. Bardzo potrzebuję zajęć z integracji sensorycznej (SI), oraz biofeedback. Nie ukrywam, że bardzo by mi pomógł turnus rehabilitacyjny, którego koszt to 6000 zł. Jeśli chcesz mi pomóc, wesprzyj mnie nawet najmniejszą kwotą. Będę bardzo wdzięczna. Lila.

Jak można mi pomóc...

Wpłata bezpośrednio na konto

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie) lub korzystając z bezpiecznej płatności online.

W celu przekazania wsparcia nalezy dokonac przelewu bankowego na ponizsze dane:

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Wpłata z wykorzystaniem płatności online

Darowiznę można przekazać również w bardzo prosty i bezpieczny sposób, korzystając z płatności online.Podaj tylko kwotę jaką chcesz przekazać i zrealizuj płatność.

Paypal

Dotpay

Przekaż 1% swojego podatku

Możesz również mi pomóc przekazując 1% swojego podatku przy okazji rocznego rozliczenia z Urzędem Skarbowym.

Kto może przekazać 1%?

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi zasadami 1% na rzecz OPP (Organizacji Pożytku Publicznego) mogą przekazać:

  • płatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych
  • płatnicy podatku liniowego
  • ryczałtowcy
  • osoby uzyskujące dochody z rynków finansowych
  • osoby uzyskujące dochody z rynku nieruchomości

Generalnie taką możliwość mają wszyscy, wypełniający PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38.

Jak przekazać 1% podatku ?

Krok 1 Oblicz podatek należy wobec Urzędu Skarbowego, wypełniając odpowiednie dla siebie zeznanie PIT

Krok 2 Wypełnij rubrykę WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP).
W tej rubryce wpisz następujące dane:

  • Numer KRS: 0000368135
  • Wnioskowana kwota: kwota, którą chcemy przekazać na rzecz organizacji, wnioskowana kwota nie może przekraczać 1% kwoty podatku należnego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

Krok 3 W rubryce INFORMACJĘ UZUPEŁNIAJĄCE koniecznie wypełnij pole Cel szczegółowy. Wpisz tam moje nazwisko oraz numer subkonta.

Krok 4 Złóż PIT do 30 kwietnia, 1% podatku na konto Fundacji przekaże Urząd Skarbowy.

Na sam koniec...

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i prosze o dalszą pamięć o mnie :-)

Pozniżej mogą Państwo znaleźć moją ulotkę do pobrania.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Liliana Bobowska